Otevřeno každý den, 17:00-23:00!

Vítáme Vás!

PIVO: Zeptejte se Vašeho čišníka na týdenní nabídku čepovaných speciálů ze Zemského pivovaru
nebo jiných malých českých pivovarů (Malešov, Permon, Lobeč, Vinohradsky Pivovar, Matuška, Prager Laffe, atd!)

KUCHYNĚ: U Kurelů si můžete pochutnat na výbornych Tavern-styl burgerech a sendviče s masem z naší BBQ udírna6, take nabízíme ‘BBQ’uesadillas’, obložené Smoked Pulled Pork Mega-Nachos,  vietnamské Bahn-Mi sendviče, chilli-cheese hotdogy a čerstvy saláty a dezerty. a mnoho dalšího.

Sledujte náš Facebook nebo Twitter a buďte v obraye ohledně naší nabídky jídel a též pivních specialit.

REZERVACE: Pro rezervaci klikněte prosím na tlačítko ‘REZERVACE’ (s potvrzením se ozveme co nejdříve na váš email nebo telefonicky). Váš stul vam podržíme 15 minut a poté jej nabídneme jiným zákazníkům.Velké skupiny si dovolujeme poprosit přijít v čas potvrzené rezervace. Dekujeme za pochopení. Pro větší párty a catering nám prosím zašlete email.

OSLAVY A CATERING: Nabízíme vice než 100 míst k sezení a oddělený salónek pro cca 20 osob a naše prostory jsou jako stvořené pro pořádání oslav a večírků. Pro zajištění cateringu se s námi prosím spojte emailem. Na narozeninové party nabízíme naše domácí dezerty, nebo po předchozí domluvě upečení dortu. Korkovné na přinesené víno činí 195 Kč/lahev.

MOŽNOSTI PLATBY: Přijímáme hotovost a kreditní karty, nepřijímáme stravenky.

PEJSCI: Všichni dobře vychovaní pejsci na vodítku jsou u nás vítáni, pakliže jsou u páníčka u stolu.

DĚTI A MIMINKA: Velmi podobná pravidla jako pro pejsky.

DALŠÍ OTÁZKY? Náš podnik nabízí  tři pokoje + výčep, v zcela nekuřáckém prostředí. Jestliže máte nějaké otázky, nebo si chcete rezervovat stůl, zašlete nám prosím email.

PŘIJĎTE K NÁM! Budeme se na vás těšit tam, kde potkáte dobré přátele, hraje dobra hudba a kde stojí za to žít!

Comments are closed.